Prawo rodzinne

Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych, a lata praktyki i opinie zadowolonych klientów pozwalają nam wierzyć, że jesteśmy dobrzy i sprawni w tych kwestiach.

Jednak sprawy rodzinne nie są łatwe, dlatego często trzeba poświęcić im dużo uwagi i starać się dobrać właściwe rozwiązania, które nie będą krzywdzące przede wszystkim dla dzieci, które w momencie konfliktu między rodzicami znajdują się w szczególnej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i przekonaj sam, że dobrze trafiłeś.


Usługi i porady prawne dla rodzin


Najczęściej obsługiwane przez nas rodzaje spraw to te dotyczące kwestii stosunków małżeńskich.


Wśród nich dominują:

 • Rozwody i separacja
 • Władza rodzicielska
 • Alimenty
 • Sprawy majątkowe
 • Oddłużenia

Oferujemy fachowe świadczenia z dziedziny prawa, którą zajmujemy się z powodzeniem od wielu lat. Udzielamy pomocy prawnej zarówno w kwestiach sądowych, jak i pozasądowych.

Najczęściej obsługiwane przez nas rodzaje spraw to te dotyczące kwestii stosunków rodzinnych.

Bardzo często przy rozstaniu kwestia pieniędzy staje się priorytetem. Nasza kancelaria doradzi Ci, co zrobić, aby podział wspólnego majątku był dla Ciebie korzystny. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak rozstać się w odpowiedni sposób, nie tracąc przy okazji oszczędności swojego życia. Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym specjalistą.

Jeżeli nie decydujesz się na rozstanie, a jedynie chcesz uregulować sprawy majątkowe ze swoim małżonkiem, proponujemy CI doradztwo w kwestii małżeńskich umów majątkowych takich jak:

 • umowa rozszerzająca wspólność ustawową
 • umowa ograniczająca wspólność ustawową
 • umowa o ustanowienie rozdzielności majątkowej

Czy Twoim problemem są długi małżonka, o których nie miałeś pojęcia?

Proponujemy Ci procedurę wyłączenia odpowiedzialności za zobowiązania drugiego małżonka.

Sytuacja dzieci jest również istotną kwestią do rozważenia w stosunkach rodzinnych. Zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii, która świadczy pomoc w następujących sprawach:

 • zbadanie pochodzenia dziecka
 • ustalenie ojcostwa
 • zaprzeczenie ojcostwa
 • stwierdzenie bezskuteczności uznania dziecka

W ramach kompleksowej usługi prawnej oferujemy Ci także pomoc w przypadku sporu o władzę rodzicielską, którą możesz wykonywać wraz z drugim rodzicem lub samotnie. Jeżeli istnieją ku temu powody, masz możliwość wniesienia o zawieszenie, ograniczenie, a nawet pozbawienie władzy rodzicielskiej byłego partnera. Jeśli zajdzie potrzeba, ułatwimy Ci procedurę ustalenia kontaktów, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą ze swoim dzieckiem, bez obawy, że zostanie Ci ono odebrane.

Oferujemy także pełną obsługę spraw alimentacyjnych. Jeśli zastanawiasz się nad podwyższeniem, obniżeniem, wyegzekwowaniem alimentów lub uważasz, że Twój obowiązek alimentacyjny powinien być uchylony, zgłoś się do nas.

W kwestiach stosunków rodzinnych częstym zjawiskiem są problemy spadkowe, które zazwyczaj stają się niezwykle skomplikowane i nieintuicyjne.

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 530 764 492 lub w siedzibie naszej kancelarii w Opolu a udzielimy Ci szczegółowych informacji o możliwości współpracy w Twojej sprawie.