Odszkodowania

Jeśli stałeś się ofiarą wypadku przy pracy, należy Ci się rekompensata od ZUS-u. Jeżeli to świadczenie nie pokrywa wszelkich poniesionych przez Ciebie kosztów, możesz żądać odszkodowania także od swojego pracodawcy. Skontaktuj się z nami a przygotujemy wszelkie potrzebne dokumenty.


Z roszczeniem odszkodowawczym możesz, w zależności od sprawy, wystąpić wobec:

  • osoby fizycznej
  • osoby prawnej
  • Skarbu Państwa

Najczęściej roszczenia o odszkodowanie pojawiają się w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Jeżeli jesteś poszkodowany, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci Twoje prawa do sprawiedliwej rekompensaty. Ponadto, jeżeli doznałeś szkody niemajątkowej, wystąpimy w Twoim imieniu o zadośćuczynienie krzywd, jak również zwrot kosztów związanych z leczeniem.

Jednak odszkodowania nie dotyczą wyłącznie wypadków samochodowych.

Ktoś zniszczył elewację Twojego domu, zdemolował Ci mieszkanie czy popsuł sprzęt?

Masz prawo zwrócić się do niego i zażądać rekompensaty. Oferujemy swoją pomoc w prowadzeniu rozmów. W przypadku braku pozytywnych rezultatów, pomożemy Ci przejść na ścieżkę sądową.

Ludzi dotykają różne tragiczne sytuacje, takie jak utrata pracy lub strata bliskiej osoby. Pomimo faktu, że jesteśmy ubezpieczeni, zostajemy postawieni w sytuacji, w której nie otrzymujemy żadnych pieniędzy z tego tytułu. Wielkie firmy ubezpieczeniowe skutecznie zasłaniają się mnogimi przepisami i regulacjami, których większość ludzi nie jest w stanie zrozumieć.Visit: Kamagra Oral Jelly


Zwróć się do nas, a staniemy się Twoimi reprezentantami i zawalczymy o Twoje prawa.

Według polskiego prawa odszkodowanie należy się również za niesłuszne aresztowanie. Z takim roszczeniem możesz wystąpić wobec Skarbu Państwa, który może zostać zobligowany do zwrotu np. kwoty utraconych zarobków. Jeżeli okres aresztowania był dla Ciebie trudny i spowodował uszczerbek psychiczny, możesz zwrócić się również o zadośćuczynienie.

Skontaktuj się z nami!

Przedstawimy Ci co masz zrobić, aby skutecznie zawalczyć o to, co Ci się należy.

Naszą Kancelarię tworzy zespół profesjonalnych prawników, który doskonale wie jak specyficzne i trudne bywają sprawy odszkodowawcze. Wiedza prawnicza i doświadczenie, a także zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, pozwalają nam na rzetelną pomoc prawną i skuteczne dochodzenie roszczeń.