Kilka słów o naszej Kancelarii

Kancelarie Radców Prawnych Browarski i Małasiewicz to zespół doświadczonych i profesjonalnych prawników, których wyróżnia zaangażowanie w rozwiązywanie trudnych, życiowych spraw klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, jesteśmy w tym profesjonalni i skuteczni. Działamy kompleksowo – nawiązując współpracę z nami otrzymasz solidną i rzetelną pomoc prawną oraz pełne wsparcie w wymiarze czysto ludzkim. Mamy świadomość, iż sprawy rodzinne to sprawy trudne dlatego gwarantujemy swoim klientom pomoc nie ograniczająca się wyłącznie do sporządzania pism w ich imieniu i reprezentacji ich interesów w sądzie. Jesteśmy dyspozycyjni i dostępni osobiście oraz zdalnie – telefon, e-mail, sms, co pozwala nam szybko reagować na zmieniające się sytuacje dotyczące życia rodzinnego, a także służyć wsparciem naszym klientom.

Zajmujemy się również sprawami funkcjonariuszy służb mundurowych. Mamy doświadczenie w odwoływaniu się od rozkazów personalnych, zwolnień ze służby czy opinii służbowych. Działamy skutecznie zapewniając naszym klientom wsparcie również w ich sprawach zawodowych.


Najlepsi specjaliści

Kancelaria współpracuje z szeregiem specjalistów z różnych dziedzin – począwszy od tłumaczy, poprzez informatyków po psychologów, co sprawia, iż nasz klient ma pewność, że jego sprawami zajmują się właściwi ludzie.


Wsparcie i zaangażowanie

Jednoczesne wsparcie dwóch Mecenasów – Tomasza Browarskiego i Justyny Małasiewicz, zaangażowanie całego zespołu Kancelarii oraz współpraca ze specjalistami zapewnią Ci spokój oraz dadzą pewność, iż Twoje sprawy trafiły w dobre ręce.

Sprawdź sam!

Jeżeli potrzebujesz pomocy zadzwoń bądź napisz i umów się z nami na spotkanie, przekonaj się sam, że spotkałeś właściwych ludzi, którzy mogą Ci pomóc.

Poznaj nasz zespół:

browarski709x350.png

Prowadzę sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty, pomagam w ustaleniu podziału majątku i wielu innych, podobnych sprawach.

Tomasz Browarski

Prawnik rodzinny
justyna-malasiewicz-e1498773744119.jpg

Prowadzę sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty, pomagam w ustaleniu podziału majątku i wielu innych, podobnych sprawach.

Justyna Małsasiewicz

Prawnik rodzinny

Nasze doświadczenie

Obsługa prawna firm
0
Obsługa prawna rodzin
0
Odszkodowania
0
Pomoc służbom mundurowym
0

Klienci o nas

 • Szybkie działanie, pierwszy kontakt osobiście, ale później mailowo i telefonicznie, więc nie trzeba tracić czasu. Na bieżąco informują o przebiegu sprawy. Potrafią w doskonały sposób oddzielić emocje klienta (sprawa rodzinna) i wybrać fakty i dowody istotne dla sprawy. Bardzo skuteczni, gorąco polecam.

  Tomasz M.
  osoba prywatna
 • Stały kontakt z klientem, nie było problemu żeby się spotkać w godzinach popołudniowych albo zadzwonić wieczorem. Na wszystkie pytania wyczerpująca odpowiedz. Kwestia honorarium nie była na pierwszym miejscu. Przypomina o terminach, poświęca dużo czasu na przygotowanie klienta do sprawy.

  Aleksandra O.
  Osoba prywatna
 • Profesjonalne podejście do klienta, kompetentny, specjalista o dużej wiedzy prawniczej.

  M.J.
  osoba prywatna
 • Mecenas Browarski, jako człowiek wielkiej kultury i wiedzy pomógł mi w bardzo ważnej sprawie mojego życia rodzinnego. Fachowiec i dobry człowiek.

  F.B.
  osoba prywatna