Tomasz Hilarowicz

W 1997 r. uzyskał tytuł magistra prawa kończąc studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. W latach 1997-1999 odbył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Opolu, którą zakończył egzaminem sędziowskim.
Pracę zawodową rozpoczął równolegle z aplikacją sądową. Doświadczenie zdobywał pracując na rzecz kancelarii prawnych, podmiotów gospodarczych, a także jednostek budżetowych. Na listę radców prawnych został wpisany w 2006 r. i do chwili obecnej prowadzi działalność gospodarczą w ramach Kancelarii Radcy Prawnego. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, gospodarczym, cywilnym.

tomasz-hilarowicz-3.jpg

Tomasz Hilarowicz zapewnia bieżącą obsługę prawną przedsiębiorcy i jego pracowników.

Tomasz Hilarowicz

wspólnik / prawnik dla firm
Prawo gospodarcze
0%
Obsługa firm
0%
Oddłużenia
0%

Pieczęć prewencyjna

Oferowana przez nas pieczęć dostępna jest w tradycyjnej formie – stempla, bądź elektronicznej – pliku graficznego. Wersja elektroniczna umożliwia jej umieszczenie także na stronie internetowej Państwa przedsiębiorstwa.

Obsługa firm

Pomoc prawna firmom to prowadzenie spraw sądowych, windykacja należności, reprezentowanie w postępowaniach sądowych,  sporządzanie i opiniowanie projektów umów, statutów oraz regulaminów funkcjonowania a także prowadzeniem postępowań rejestrowych, pomocą w rozpoczęciu działalności gospodarczej.